AcaiBerry 900 – jagody acai na odchudzanie

Cena: 189 PLN
Teraz tylko: 169 PLN
szt.

acai berry 900Tabletki na odchudzanie Acai Berry 900 otworzyły furtkę suplementom diety zawierającym w składzie legendarną jagodę acai. Stosowało je wiele gwiazd, a sumiennie badania przeprowadzone przez pracowników uniwersytetu w Terasie dowiodły i potwierdziły skuteczność tabletek. Naukowcy po pół roku badań i obserwacji nad grupą 250 osób z nadwagą stosujących tabletki Acai Berry 900 potwierdzili, ich skuteczność i pozytywny wpływ na organizm.

Same w sobie jagody acai opinie mają niewiarygodnie pochlebne, albowiem owoc acai ma nie tylko doskonały wpływ na odchudzanie, ale niesie cały szereg innych korzyści, o których również należy mieć świadomość decydując się na zakup Acai Berry 900. Preparat oczyszcza organizm, ma pozytywny wpływ na serce i układ krążenia, zwiększa przepływ krwi, dzięki czemu zwiększa się ilość tlenu dostarczana komórkom, usprawnia układ immunologiczny, zwiększa odporność, spowalnia procesy starzenia.

Dawkowanie Acai Berry 900

Jedno opakowanie AcaiBerry900 wystarcza na przeprowadzenie miesięcznej kuracji. Należy przyjmować jedną kapsułkę dwa razy dziennie w czasie posiłków. Tak zażytą kapsułkę należy popić sporą ilością wody. Produkt nie wywołuje efektów ubocznych. Opakowanie zawiera 60 kapsułek zapewniając miesięczną kurację.

Jagody acai a odchudzanie

Potwierdzono także, że jagoda acai zawiera w sobie tyle witamin, przede wszystkim witaminy B, minerałów, kwasu oleinowego, błonnika, białka i kwasów tłuszczowych Omega 3, że sama jest w stanie zastąpić pełnowartościowy posiłek. Co więcej, naukowcy podejrzewają, że owoc wpływa na hamowanie tworzenia się komórek nowotworowych w organizmie, a właściwości jagody zapobiegają także białaczce. Naukowcy twierdzą, że skuteczność preparatu sięga 400%, zaś jagoda acai zwalcza do 85% komórek białaczkowych.

 jagody -tuszcz

Jeśli zaś chodzi o samo odchudzanie, AcaiBerry900 pomaga regulować metabolizm, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz likwiduje uczucie głodu. Oprócz regulacji metabolizmu, środek pomaga walczyć z uciążliwymi wzdęciami i gazami oraz oczyszcza ściany jelita.

Skuteczność AcaiBerry 900 możemy zauważyć już po kilku dniach, a tygodniowy spadek wagi wynosi nawet do 3 kg. Większość przebadanych osób po upływie 4 tygodni kuracji zauważyła spadek wagi aż o 10kg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *