Acerola C – 120 tabl. Naturalna witamina C

Cena: 139 PLN
Teraz tylko: 109,89 PLN
szt.

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak ogromny wpływ ma na naszą jakość życia odporność. Zaniedbywanie tego elementu może okazać się przyczyną wielu problemów, nie tylko zimową czy jesienną porą. Warto więc rozsądnie wspierać swój organizm, wzmacniając go sprawdzonym suplementem Acerola C.

Witamina C Acerola to preparat całkowicie bezpieczny, którego przyjmowanie nie wiąże się z zaistnieniem działań ubocznych zagrażających naszemu zdrowiu i życiu.

Niedobór witaminy C

Brak witaminy C powoduje: uczucie osłabienia, słaba koncentracja, bóle mięśni, stawów, brak apetytu, kłopoty ze snem i zwiększone odczuwanie bólu.

Niedostateczna ilość witaminy C wiąże się również ze złym samopoczuciem, spadkiem kondycji fizycznej, częstszym chorowaniem, a nawet depresją. Acerola tabletki to suplement zawierający naturalną witaminę C o bardzo długim działaniu. Jedna tabletka Acerola C Retard uwalnia stopniowo, przez 12 godzin witaminę C do naszego organizmu.

Najlepsza witamina C na rynku to aż 30 razy więcej witaminy C niż w uważanej powszechnie za bombę witaminową (jeśli chodzi o zawartości witaminy C) cytrynie.Proszek z wiśni, bo to składnik suplementu, dostarczany jest organizmowi i uwalnia się w nim powoli, dzięki czemu witamina C dostarczana jest całemu organizmowi.

Źródło witaminy C

Acerola C nie jest zwyczajnym preparatem oferującym naturalne źródło witaminy C. Ważnym elementem działania suplementu jest retardacja – oznacza to, że zażywany suplement (witamina C) nie jest uwalniana do organizmu momentalnie, ale z pewnym opóźnieniem. Dlaczego? Organizm nie ma zdolności magazynowania witaminy C, dlatego ważne, abyśmy regularnie zaopatrywali się w witaminę, co jest możliwe dzięki produktowi.

Acerola C, dzięki swojej budowie, to regularne, 12-godzinne zapewnianie organizmowi odpowiedniej dawki witaminy C – skutecznie i bardzo wygodnie. Proces retardacji odbywa się dzięki doskonale skonstruowanej powłoce – macierzy celulozowej. Każda kapsułka, dziennie należy jedną przyjmować rano, jedną wieczorem, zawiera 100 mg witaminy C. jedna tabletka suplementu działa przez około 12 godzin, dlatego już dzięki dwóm kapsułkom nasz organizm przyjmuje odpowiednią dawkę witaminy C.

http://sklep.spirulina.pl/produkty/iq-weight-blocker-wspaniale-lekka-droga-do-szczuplej-sylwetki?ref=438

SPRAWDŹ PROMOCYJNE ZESTAWY NA STRONIE PRODUCENTA!

KLIKNIJ!

 

 

PAMIĘTAJ, że zawsze możesz skorzystać z pomocy naszych konsultantów. Chętnie pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszy dla Ciebie suplement.
Możesz także złożyć zamówienie telefnicznie kontaktując się z nami pod numerem telefonu: 730 991 830.

Dodaj komentarz