Amlan Forte 800mg – agrest indyjski na odchudzanie

Od dawien dawna wiadomo, że agrest indyjski został oznany jako środek na długowieczność. Starohinduska sztuka leczenia, której korzenie siegają ok. 5000 lat i wciąż jest praktykowana, nadal wykorzystuje właściwości agrestu w celu poprawy zdrowia i samopoczucia. Sztuka leczenia, o której mowa to ajurwenda, nazywana także matką medycyny. Termin ajurweda składa się z dwóch sanskryckich słów: ayus – co znaczy życie i veda – wiedza, nauka.

agrest indyjski

Jak działa agrest indyjski?

Amla, czyli agrest indyjski, wpływa na wzmocnienie odporności organizmu oraz przyspieszenie jego regeneracji. Posiada także właściwosci oczyszczające organizm z toksyn, regulujące poziom cukru i cholesterolu we krwiprzyspieszające przemianę materii, oraz wspomagające trawienie. Doskonale sprawdza się także w przypadku chorób serca, cukrzycy i nadwadze. W branży kosmetycznej agrest indyjski używany jest do wzmacniania włosów i zapobiegania ich wypadaniu.

Amla w swoim składzie zawiera witaminę C, minerały, aminokwasy, chrom, lizynę, alaninę i prolinę, miedź, cynk, niacynę, żelazo, kwas glutaminowy. Dzięki bogactwu składników została uznana za silny antyoksydant, środek przeciwcukrzycowy, odchudzający i odmładzający. Wykazuje również silne działanie przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne i antyseptyczne.

Amlan Forte 800 mg

Amlan Forte to suplement diety marki Vital Progres, który w swoim składzie zawiera ekstrakt z agrestu Amla. Produkt stosuje się dwa razy dziennie podczas posiłków lub chwilę po nich,  popijając kapsułki szklanką wody.

Amlan Forte doskonale usprawnia proces trawienia, oczyszcza organizm z toksyn, przyspiesza przemianęmaterii, neutralizuje wolne rodniki i substancje kancerogenne, hamuje powstawanie nowych komórek tłuszczowych, reguluje poziom cukru i cholesterolu, jak również przyspiesza porost włosów, poprawia ich kondycję oraz zapobiega siwieniu.

Na oficialnej stronie produktu  www.amlanforte.com można skorzystać z atrakcyjnej promocji.

Dodaj komentarz