burn active

Burn Active – spalacz tłuszczu z piperyną

Cena: 149 PLN
Teraz tylko: 129 PLN
szt.

burn activeOpis- Suplement diety, który w bezpieczny sposób redukuje nadwagę. Wspomaga wydzielanie soków trawiennych (żołądkowego, trzustkowego i jelitowego), przyspiesza metabolizm oraz  podnosi wydolność fizyczną organizmu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby poniżej 18 roku życia oraz osoby chore powinny skonsultować się z lekarzem przed zażyciem preparatu.

Skład-  Piperine-  To substancja czynna, która występuje w pieprzu czarnym. Naturalnie reguluje gospodarkę cukrową i tłuszczową w organizmie  poprawiając przyswajanie substancji pokarmowych. Pieprz Cayenne – obniża poziom cholesterolu i poziom tkanki tłuszczowej. Dzięki wysokiej zawartości kapsaicyny pomaga w procesie trawienia i likwiduje wzdęcia. Zielona herbata – dostarcza wiele cennych antyoksydantów. Hamuje aktywność enzymów, które przyczyniają się do odkładania tłuszczu w organizmie. Chrom – to mikroelement, który zmniejsza apetyt w szczególności na potrawy tłuste i słodkie. Pobudza trzustkę do produkcji insuliny, reguluje stężenie glukozy we krwi.

Działanie i stosowanie- BurnActive zawiera kompozycję naturalnych składników, które pomagają schudnąć. Apetyt się zmniejsza a to z kolei przekłada się na efekty w odchudzaniu. Zjadamy mniejsze ilości i nie mamy  potrzeby sięgać po słodycze. Naturalne składniki gwarantują skuteczną utratę masy ciała bez efektu jo-jo.

Główne zalety

– piperyna obniża poziom tłuszczu w krwiobiegu;
– pobudza wydzielanie noradrenaliny i adrenaliny;
– wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu immunologicznego;
– wzmaga wydzielanie soków trawiennych (żołądkowego, trzustkowego, jelitowego), a także usprawnia trawienie pokarmu;
– podnosi temperaturę ciała;
– przyspiesza metabolizm;
– zwiększa odporność;
– wpływa na proces lipolizy;
– sprzyja budowaniu masy mięśniowej poprzez podnoszenie ciepłoty ciała;
– podnosi poziom wydolności fizycznej i psychicznej;
– skutecznie redukuje tkankę tłuszczową.

Zalecana porcja do spożycia to 1 kapsułka dziennie tuż przed posiłkiem. Kapsułki należy popijać szklanką wody. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się stosować preparat przez minimum 2 miesiące,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *