Wpływ dużego członka na jakość współżycia

czy rozmiar penisa ma znaczenieCzy rozmiar penisa ma znaczenie? Na to pytanie znaleźć można wiele odpowiedzi. Panowie twierdzą, że większe przyrodzenie to większa pewność siebie i o wiele większa satysfakcja płynąca ze stosunku seksualnego. Panie, chociaż zazwyczaj twierdzą, że rozmiar członka ich partnera jest kwestią drugorzędną, również wolą mężczyzn, którzy pochwalić się mogą większym rozmiarem.rozmiary członka.

Gdzie więc tkwi problem i czy istnieje jednoznaczna odpowiedź na to pytanie? Wielkość penisa partnera z pewnością dodatnio wpływa na pożycie i satysfakcję ze współżycia. Jeśli jednak rzeczywiście rozmiar penisa jest niewielki, istnieje wiele sposób na zmianę tego stanu rzeczy – ćwiczenia, operacja, tabletki na powiększanie penisa, dobranie odpowiednich pozycji, które sprawią satysfakcję obydwu stronom.

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Seksuolodzy podkreślają, że dla kobiet większe znaczenie ma to, w jaki sposób się kocha niż rozmiar członka partnera. Punkt G znajduje się w jednej trzeciej długości pochwy, dlatego partner nie musi mieć ogromnego członka, aby zadowolić partnerkę.

Rozmiar penisa to nie jedynie długość, ale i grubość. Kobieca pochwa jest zdolna dostosować się do szerokości członka. Nie oznacza to oczywiście, że rozmiar nie ma w ogóle znaczenia.

 darmowe filmy cwiczenia penisa

Rozmiar członka ma znaczenie dla mężczyzn, i to dość ważne. Wszystko skupia się na komforcie psychicznym i samoocenie, która spada, jeśli panowie uważają, że ich członek jest zdecydowanie za mały. Wiele osób niezadowolonych z długości bądź grubości penisa decyduje się na powiększenie penisa inwazyjnymi bądź mniej inwazyjnymi metodami: ćwiczeniami, tabletkami, masażami, zabiegami.

Należy mimo wszystko pamiętać, że zbyt duży członek może być przedmiotem radości partnera i zmorą partnerki. Trudno mówić o przyjemności współżycia, kiedy partnerka czuje ból za sprawą zbyt dużego członka partnera. Wiele zatem zależy od wybrania odpowiedniej metody i sposobów współżycia.

Rozmiar członka nie ma przede wszystkim wpływu na osiąganie orgazmu przez kobietę, tym bardziej przez mężczyznę. Jak twierdzą specjaliści, problem tkwi w psychice mężczyzny i trudnościach technicznych, które da się pokonać przy wzajemnym zrozumieniu i pełnej współpracy. Przy nieodpowiednim dopasowaniu najważniejsze jest znalezienie odpowiedniego rozwiązania.

naturalne powiększenie penisa

Zanim zdecydujemy się na bolesne często metody powiększania penisa, stosowanie suplementów bądź ćwiczenia warto zastanowić się, czy lepszym rozwiązaniem nie będzie dopasowanie takich technik współżycia, które dadzą partnerom uczucie pełnego dopasowania. Co więcej, osoby z długim stażem stać zapewne na szczerość.

Warto więc – zanim podejmiemy ważne dla naszego zdrowia i komfortu psychicznego decyzje – szczerze porozmawiać o problemie, co ważne, wspólnym problemie. Często zbyt duży członek może być większym problemem dla kobiety i partnera niż za małe przyrodzenie.

Dodaj komentarz