Easy Black Latte – kawa odchudzająca z węglem aktywnym

Dawniej wszystkie babcie we własnej prywatnej apteczce posiadały węgiel leczniczy w postaci ciemnych pastylek. Przez wiele lat zapomniano o jego niezastąpionych wartościach i rewelacyjnej efektywności, po to, żeby współcześnie znowu zacząć cenić skuteczność aktywnego węgla, który jest nazywany także jako aktywowany węgiel bądź węgiel leczniczy. Właściwości węgla aktywnego zostały zawarte w kawie odchudzającej Easy Black Latte. 

easy black latte

Aktywny węgiel posiada wartościowe dla człowieka właściwości, a jeśli tak połączyć je ze swoimi lubianymi codziennymi zwyczajami? Co z tego mogłoby nastać? O tym za chwilę. Najpierw poznajmy jakie właściwości ma aktywny węgiel, jakie ma zastosowanie oraz dlaczego należałoby go stosować?

Cechy aktywnego węgla:

  • pomaga wyeliminować wzdęcia, niestrawność,
  • usuwa biegunki i zatrucia żywieniowe,
  • zwalcza przebarwienia zębów widoczne głównie u osób pijących pokaźne ilości kawy czy palących papierosy,
  • pomaga poradzić sobie z zatruciami farmaceutykami oraz związkami chemicznymi,
  • wspiera uwalnianie organizmu przez likwidację toksyn,
  • łagodzi podrażnienia skóry i zwiększa leczenie się.
  • polepsza wygląd cery, zwłaszcza w przypadku skóry tłustej i pokrytej niedoskonałościami.

Przeznaczenie aktywnego węgla

Węgiel leczniczy wykorzystywany jest powszechnie w pielęgnacji – użytkowany jest w maseczkach oczyszczających albo przy zabiegu wybielania zębów. Stanowi jednak szeroko pojmowane przeznaczenie w przezwyciężaniu różnorodnych przypadłości układu pokarmowego. Aktywny węgiel rekomendowany jest w przypadku łagodzenia:

biegunek – węgiel leczniczy posiada właściwości wiążące, dzięki temu absorbuje toksyny oraz bakterie wywołujące biegunkę a wraz z nimi jest usuwany z organizmu. Zapełnia również powłoką obronną błonę śluzową przewodu pokarmowego i strzeże ją przed niepożądanymi substancjami.

>> SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ KAWY Z AKTYWNYM WĘGLEM EASY BLACK LATTE <<

zatruć pokarmowych – aktywny węgiel spaja nie tylko bakterie i toksyny. Pomaga również odciążyć układ pokarmowy od substancji chemicznych, którymi został zatruty. Warto jednak wiedzieć, że węgiel leczniczy powinien być zaaplikowany do jednej godz od zażycia trucizny a jego porcja musi być choć dziesięć razy większa od dawki toksyny.

nadwagi – aktywny węgiel pochłania także kwasy tłuszczowe z posiłków i zapobiega ich wchłanianiu. Jednocześnie ułatwia uwolnić układ od istniejących w nim toksyn, w związku z czym oddziałuje pozytywnie na poprawienie procesów trawiennych.

Easy Black Latte – kawa odchudzająca z węglem aktywnym

Świetnym wyjściem, szczególnie dla miłośników kawy jest Easy Black Latte. Jest to pyszna kawa rozpuszczalna, mająca w swoim składzie węgiel aktywny, dzięki czemu bez rezygnowania ze swojego zwyczaju picia codziennej kawy można wesprzeć trawienie, podając organizmowi wystarczającą dawkę aktywnego węgla, który wyeliminuje z niego szkodliwe substancje, odbuduje prawidłową pracę przewodu pokarmowego i nie pozwoli, aby kwasy tłuszczowe stały się przez niego wchłonięte. W związku z tym kawa zapewnia organizmowi idealny detoks, usuwając przy tym również wzdęcia i uczucie ciężkości.

easy black latte

W składzie Easy Black Late odszukać również można olej MCT. Jest to olej, który zawiera zdrowe dla organizmu średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe, które nie gromadzą się jako tłuszcz, i są źródłem energii. Oprócz tego olej MCT wspiera proces termogenezy, czyli zamiany tłuszczu w energię. Zaletą, którą podsuwa olej MCT jest także dłuższe uczucie nasycenia, dzięki czemu dłużej nie wyczuwamy głodu, a zatem spożywamy lżejsze porcje posiłków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *