Gastro Vitalis – 120 tabl.

Tabletki na zaparcia

Problemy żołądkowe potrafią popsuć nam dzień, noce, tygodnie i… miesiące. Chociaż sposobów na odpędzenie od siebie ciągłych problemów żołądkowych jest wiele, niewiele z nich skutkuje na dłużej. Gastro Vitalis to doskonały produkt, który pomoże uporać się z każdym problemem żołądkowym.

Zazwyczaj złe samopoczucie, efekt jojo, niedoskonały brzuch, piersi, pupę, siwe włosy przypisujemy zmęczeniu, złej diecie bądź tłumaczymy na inny sposób. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że na wszystkie wymienione niedogodności i niedoskonałości ciała może mieć wpływ złe trawienie.

Jak poprawić pracę jelit?

W żołądku i jelitach dokonuje się proces decydujący o tym, czy przyjęte z pokarmem substancje odżywcze zostaną odpowiednio przyswojone i prawidłowo wchłoną się do naszego organizmu. Rytm trawienia, przez złą dietę, życie w pośpiechu, szybkie spożywanie posiłków i przez wiele innych przyczyn, może być łatwo zakłócony. Chociaż wydaje nam się, że szklanka gazowanego napoju i kawałek pizzy nic nie znaczą, znaczyć mogą dla naszego organizmu bardzo wiele – co więcej, wiele złego.

Gastro Vitalis to doskonały produkt, dzięki któremu będziemy mogli uporać się z problemami trawiennymi. Preparat zawiera fermentowane nasiona soi przy udziale bakterii mlekowych – Lactobacillus delbrueckii. Stosowanie tego suplementu przede wszystkim ma wpływ na poprawę perystaltyki jelit i przyspieszenie wypróżniania.

Jak zwalczyć problemy żołądkowe?

Jeśli kiedykolwiek czuliśmy się ociężali, nasz brzuch przypominał piłkę i nie mogliśmy znieść uczucia ciężkości i braku komfortu – nasze katusze skończą się dzięki temu suplementowi. Gastro Vitalis hamuje także rozwój bakterii gnilnych wywołujących szereg niebezpiecznych chorób i zapaleń jelit. Działanie bakterii mlekowych wykorzystuje się od dawna przy produkcji jogurtów probiotycznych, które mają pomóc w wypróżnianiu i osiągnięciu stanu lekkości.

Produkt Gastro Vitalis wyróżnia się na tle innych suplementów i jogurtów tym, że na bakteriach zamkniętych w niewielkich kapsułkach nie zostaje zastosowana obróbka cieplna. Dawkowanie suplementu jest niezwykle proste: należy przyjmować od 2 do 4 kapsułek dziennie i nie przekraczać zaleconej dawki. W opakowaniu znajdziemy 120 kapsułek suplementu. Suplement jest bezglutenowy, bezlaktozowy, bezfruktozowy, nie zawiera również GMO i konserwantów.

Co na zaburzenia perystaltyki jelit?

Warto zadbać o swoje jelita i żołądek. Nasz układ trawienny codziennie wykonuje niesamowitą pracę, dzięki której organizm jest w stanie przyswajać niezbędne do funkcjonowania składniki odżywcze. Suplement pomoże utrzymać doskonałą równowagę i korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie. Nie zawsze doskonale jesteśmy w stanie rozpoznać przyczynę złego samopoczucia. Lepiej jednak nie inwestować w niepotrzebne i nieprzyjemne badania i wizyty w gabinetach lekarskich.

Stosowanie suplementu, co nie wymaga ani nakładu czasu, ani nieziemskich funduszy, pomoże uniknąć nieprzyjemnych schorzeń i sprawi, że będziemy mogli cieszyć się płaskim brzuchem, świetnym samopoczuciem i dobrym zdrowiem.

Dodaj komentarz