Kolagen w proszku Premium Collagen 5000

Cena: 179 PLN
Teraz tylko: 159,99 PLN
szt.

kolagen w proszkuJeśli codzienne łykanie tabletek jest dla ciebie zbyt kłopotkiwe, ale chciałabyś sprawić, by twoje zmarszczki zniknęły lub stały się mniej widoczne, paznokcie i włosy wzmocniły się, a twarz zawsze pozostawała bez przebarwień i zaczewienień, powinnaś sięgnąć po kolagen w proszku.

Kolagen dający najbardziej widoczne i zadowalające efekty to kolagen morski. A spośród tych polecić można tylko i wyłącznie Premium Collagen 5000. A więc dobrze trafiłaś. Dowiedz się teraz, dlaczego właśnie ten kolagen w proszku powinien stać się twoją własnością.

Jak stosować kolagen w proszku Premium Collagen 5000?

Zalecana dzienna dawka PremiumCollagen5000 to 2 płaskie łyżeczki 1 raz dziennie (7g) Proszek należy rozpuścić w szklance letniej wody, soku lub napoju. Można go również dodać do jogurtu bądź koktajlu.

Jak działa Premium Collagen 5000?

– redukuje zmarszczki, krostki, przebarwienia i zaczerwienienia

– poprawia krążenie i funkcjonowanie naczyń krwionośnych

– chroni komórki przed stresem oksydacyjnym

– zapewnia właściwe funkcjonowanie skóry oraz produkcję kolagenu

– wzmacnia włosy, skórę, paznokcie

Premium Collagen 5000 w swoim składzie poza kolagenem morskim zawiera także witaminę C, która wspiera prawidłową produkcję kolagenu.

 

Niedobór kolagenu ma znaczący wpływ na stan kości i stawów, ponadto może powodować alergie skórne, osłabia cebulki i powoduje wypadanie włosów, osłabia kondycję skóry, paznokci i włosów/ Udownodniono także, że niedobór kolagenu zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia rozstępów, cellulitu czy przebarwień. Po 25 roku życia organizm zmniejsza produkcję kolagenu, a więc jesteś, bądź niebawem będziesz narażona na te dolegliwości.

Należy także wspomnieć, że odpowiednia zwartość kolagenu w organizmie, którą zapewnia Premium Collagen 5000 poprawia także krążenie i funkcjonowanie naczyń krwionośnych, a także wzmacnia włosy, skórę i paznokcie.

Premium Collagen 5000 zyskuje coraz większe uznanie nie tylko na rynku krajowym, ale również zagranicznym. Wszystko to za sprawą wysokiej jakości produktu oraz wygodnej formie stosowania.

 

Już po zaledwie kilkunastu dni od rozpoczęcia kuracji zauważysz znacznie lepszą kondycję włosów, skóry i paznokci, jednak, by dostrzec wymierne rezultaty kolagen w proszku należy stosować minimum cztery tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *