Oczyszczanie organizmu na jesień. Teatox Hello Slim – czy warto?

Stany znurzenia, osłabienia, brak koncentracji, przemęczenie, bóle głowy. Wszystko to może być powodem zalegających w naszym organizmie złogów i toksyn. Istnieje jednak na to sposób i to całkiem przyjemny. Teatox to metoda oczyszczania organizmu poprzez regularne spożywanie herbaty o właściwościach detoksykujących. Kiedy i dlaczego warto zastosować taki detox?

teatox

Co to jest teatox?

Teatox to skuteczna i przyjemna detoksykacja organizmu przy zastosowaniu herbaty. Aby jednak herbata mogła posiadać właściwości oczyszczające musi zawierać w sobie staranną kompozycję odpowiednich ziół i ich proporcji. Nie należy teatoxu mylić z herbatami przeczyszczającymi.

Teatox Hello Slim to dwufazowy program zapewniający oczyszczenie organizmu ze zgromadzonych w nim złogów i toksyn, ale to nie wszystko. Herbata Hello Slim składa się z odrębnego 30-dniowego programu na dzień i na noc, w skład którego wchodzi po 30 herbat, które należy spożywać codziennie.

Teatox Hello Slim Good Morning zalewamy gorącą, ale nie wrzącą wodą i pozostawiamy pod przykryciem na ok. 4-5 minut. Spożywamy ją przed śniadaniem lub w trakcie. Ma bardzo przyjemny aromat i jak na mieszankę ziół niezwykle dobrze smakuje. Do jej głównych zadań należą: pobudzenie i dodanie energii, wspomaganie odchudzanie, przyspieszenie przemiany materii oraz zmniejszenie apetytu. Herbata Hello Slim na dzień w swoim składzie zawiera: zieloną herbatę, yerba mate, dziką różę, liść eukaliptusa, guaranę, dziki bez, korzeń cykorii.

Teatox Hello Slim Good Night zalewamy gorącą, ale nie wrzącą wodą i pozostawiamy pod przykryciem na 2-3 minuty. Należy ją wypić po ostatnim posiłku. Jej zadaniem jest wyeliminowanie wzdęć, wyciszenie, ułatwienie zasypiania, oczyszczenie organizmu z toksyn, zapewnienie spokojnego snu. Herbata Hello Slim na noc w swoim składzie zawiera: skórkę pomarańczową, hibiskus, korzeń lukrecji, korzeń imbiru, trawę cytrynową, miętę.

Chyba każdy z nas ma wypracowany nawyk picia herbaty lub kawy z samego rana i wielu z nas powtarza ten sam rytuał przed snem. Warto zwykłą herbatę, która nie posiada żadnych właściwości, zastąpić herbatą oczyszczającą organizm, która zatroszczy się o nasze ciało zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Już po kilku filiżankach można zauważyć poprawę samopoczucia, a to najlepszy powód, by regularnie sięgać po Hello Slim.

30-dniowy dwufazowy program Hello Slim dostępny jest w ofercie sklepu Healthy Pharm oraz na stronie producenta Hello Slim. W obu przypadkach teatox kosztuje 97zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *