Snore Block – uwolnij się od chrapania

Cena: 189 PLN
Teraz tylko: 159 PLN
szt.

Chrapanie nie jest chorobą, a objawem utrudnionego przepływu powietrza przez gardło. Jest to jednak uciążliwy problem nie tylko dla osoby, która chrapie, ale także dla najbliższego otoczenia. Datego więc warto sięgnąć po Snore Block.

Czym jest chrapanie? We śnie mięśniówka wiotczeje i tylna część gardzieli opada, dotykając nasady języka. Pozostaje niewielka szczelina, która pozwala nam we śnie normalnie oddychać. Gdy jednak drogi oddechowe są niedrożne, pojawiają się trudności z nabraniem powietrza do płuc.

Snore Block to starannie zbilansowana mieszanka naturalnych skadników, ziół i enzymów, dzięki której organizm sam pozbywa się blokującej oddech wydzieliny z gardła i zwężających je obrzęków. Gardło pozostaje oczyszczone, całkowicie znika nieprzyjemny dźwięk chrapania, a organizm wreszcie zaczyna być w pełni dotleniony.

Tabletki Snore Block – dawkowanie

Tabletki Snore Block stosuje się dwa razy dziennie po jednej kapsułce, najlepiej rano i wieczorem na ok. 15 minut przed posiłkiem popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecaniej dziennej dawki. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią.

Co zapewniają tabletki Snore Block?

– zwalczają chrapanie,

– pozbywają się blokującej oddech wydzieliny z gardła,

– oczyszczają gardło,

– zapewniają właściwe dotlenienie organizmu,

– gwarantują dobry, zdrowy sen,

– 100% naturalne składniki,

Chrapanie jest efektem zwężenia dróg oddechowych, co grozi niedotlenieniem organizmu a nawet zabójczym bezdechem. Zacznij z tym walczyć i wybierz Snore Block!

 

Tabletki Snore Block zwalczają chrapanie i pozwalają uniknąć niedotlenienia organizmu w czasie snu. Dzięki temu zaczniesz się wysypiać i budzić rześki i pełen energii.

Tabletki Snore Block to starannie zbilansowana mieszanka ziół i naturalnych enzymów, która sprawia, że organizm sam pozbywa się blokującej oddech wydzieliny z gardła i zwężających je obrzęków. Dzięki temu twoje gardło pozostanie oczyszczone, zniknie nieprzyjemny dźwięk chrapania a organizm wreszcie będzie w pełni dotleniony.

Składniki Snore Block

– cayenne fruit – mają swój udział w leczeniu alergii, zapalenie migdałków, w problemach z nerkami, niestrawności, krwawieniu z nosa, łuszczycy, ślepocie i bólach mięśniowych. Suszone owoce cayenne wspomagają także prawidłowe krążenie krwi.

– malpighia glabra – nadgwiazdka granatolistna bądź wiśnia z Barbados – gatunek rośliny z rodziny malpigiowatych 100 g owoców zawiera aż 1400–2500 mg witaminy C.

– rose hip  – owoc róży, rośliny, która zazwyczaj jest czerwono-pomarańczowa, ale występuje także w kolorach od ciemnego fioletu do czarnego. Zawiera duże ilości kwasu L-askorbinowego (Witamina C) od 0,03 do 1,3%, karotenoidy, beta-karoten, luteinę, zeaksantynę, likopen.

– eucalyptus – rodzaj drzew i krzewów należący do rodziny mirtowatych. Zawiera eukaliptol – substancję o silnym działaniu przeciwbakteryjnym oraz pobudzającym wydzielanie śluzu, jak również ułatwiającym wykrztuszanie. Oprócz cyneolu zawiera również seskwiterpeny o właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwzapalnych, a także monoterpeny o działaniu wykrztuśnym, przeciwzapalnym i rozkurczowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *