Stabliss – skuteczna walka ze stresem

Cena: 139 PLN
Teraz tylko: 119 PLN
szt.

stabliss

Stres to nasz codzienny towarzysz. Żyjemy w biegu, bardzo szybko się denerwujemy i z trudem panujemy nad emocjami. Szybki oddech, przyspieszone bicie serca, ucisk w żołądku, niepokój, lęk, problemy z koncentracją – zapewne znasz doskonale te objawy. W ten sposób organizm i umysł reagują na wystąpienie stresującej sytuacji. Krótkotrwały stres możw działać mobilizująco – długotrwale utrzymujące się napięcie może mieć jednak poważne konsekwencje.

Coraz mniej osób radzi sobie z napięciem, coraz więcej walczy z depresją. Jeśli chcesz zmniejszyć poziom stresu i poprawić wytrzymałość psychofizyczną sięgnij po Stabliss.

Jak stosować Stabliss?

Należy przyjmować 2 kapsułki dziennie wieczorem przed snem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W opakowaniu znajduje się 60 tabletek, co zapewnia miesięczną kurację.

Co daje Stabliss?

– zmniejsza poziom stresu,

– pobudza produkcję hormonów szczęścia,

– stabilizuje ciśnienie,

– wzmacnia układ odpornościowy,

– poprawia wytrzymałość psychofizyczną,

– eliminuje zaburzenia snu,

– poprawia nastrój,

– eliminuje skutki wywoływane przez stres,

  Zapanuj nad własnym stresem i ciesz się z odzyskanej harmonii.

Dla kogo jest Stabliss?

Jeżeli wciąż żyjesz w nieustannym biegu, masz stresującą pracę i mnóstwo spraw na głowie, na pewno na co dzień spotykasz się ze stresem. Dzięki Stabliss pozwoli ci poradzić sobie z symptomami stresu i jego konsekwecjami. Przyjmując regularnie ten suplement pozbędziesz się negatywnych skutków życia pod presją.

Skład Stabliss

W skład suplementu wchodzą wyłącznie w pełni naturalne składniki najwyższej jakości.Wszystkie substancje zawarte w suplemencie pochodzą z upraw prowadzonych przez certyfikowanych producentów, którzy specjalizują się w hodowli ziół i roślin dla celów dietetycznych i medycznych. Podstawowym składnikiem są jagody acai – owoce o unikatowych właściwościach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *