Tabletki TriApidix 300 120 tabl. + 1 opakowanie GRATIS

Cena: 350 PLN
Teraz tylko: 175 PLN
szt.

triapidix 300Wydaje ci się, że idealne tabletki na odchudzanie nie istnieją? A co powiesz na takie, które spalają tkankę tłuszczową, oczyszczają organizm z toksynm przyspieszają metabolizm, a do tego zmniejszają łaknienie, tak, by odchudzanie stało się twoim nowym stylem życia a nie tylko chwilową ucieczką przed złymi nawykami? Takie właśnie działanie ma TriApidix 300.

Za sprawą starannie wyselekcjonowanych składników TriApidix 300 ma tak wysoki współczynnik skuteczności. Potwierdzają to badania laboratoryjne, testy kliniczne, opinie respondentek i rekomendacje cenionych dietetyków. To właśnie dzięki tym wszystkim danym sumiennie gromadzonym przez lata możemy dziś polecić ci niezawodny sposób na odchudzanie jakim jest TriApidix 300.

Jak stosować tabletki TriApidix 300?

Tabletki TriApidix 300 należy zażywać dwa razy dziennie po jednej kapsułce, popijając dużą ilością wody, na około 30 minut przed posiłkiem lub treningiem. Jeśli masz poważne problemy zdrowotne, problemy z sercem, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, radzimy najpierw skonsultować swoją decyzję z lekarzem.

Jakie efekty zapewnia TriApidix 300

 – zapewnia szybką utratę wagi,

– przyspiesza metabolizm,

– spala tkankę tłuszczową,

– oczyszcza organizm z toksyn,

– zmniejsza łaknienie,

– poprawia samopoczucie,

– dodaje energii,

– nie powoduje efektu jojo.


Tabletki Tri Apidix 300 – skład

 – tyrozyna – wpływa na zmniejszenie apetytu oraz wstrzymuje wchłanianie tłuszczów, wspomaga odporność organizmu, zwiększa energię, która jest pozyskiwana z tkanek tłuszczowych.

– ekstrakt z guarany – przeciwdziała lipogenezie, która jest odpowiedzialna za proces tworzenia się tłuszczów w organizmie, doskonale także udrażnia naczynia krwionośne.

– ekstrakt z czarnego pieprzu – zwiększa również barierę lipidową naskórka, co prowadzi do aktywności wszystkich składników suplementu.

– ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – pobudza krążenie krwi i uszczelnia naczynia krwionośne., a także hamuje rozwój stanów zapalnych. Jest też doskonałym środkiem eliminującym toksyny z organizmu.

Dodaj komentarz