Ultra Slim System – 120 tabl. Tabletki na odchudzanie

Cena: 159 PLN
Teraz tylko: 129 PLN
szt.

ultra slimTabletki wspomagające odchudzanie Ultra Slim System przygotowują ciało do treningu, poprawiają kondycję i tężyznę fizyczną, oraz przyspieszają spalanie tłuszczu. Stworzone są z myślą głównie o osobach decydujących się na wzbogacenie procesu odchudzania regularną aktywnością fizyczną.

W skład tabletek wchodzi ekstrakt z gorzkiej pomarańczy i guarany z kofeiną, zielonej herbaty, tyrozyna i kofeina, jak również piperyny na bazie pieprzu.

UltraSlim to skuteczny spalacz tłuszczu, który coraz częściej gości na półkach siłowni i klubów fitness ciesząc się uznaniem wśród trenerów. Jako produkt przyspieszający odchudzanie nastawiony jest na zwiększenie przemiany materii  oraz ułatwienie spalania tkanki tłuszczowej.

Z badań prowadzonych nad składem UltraSlim wynika, że produkt stosowany zgodnie z zaleceniami jest bezpieczny i skuteczny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Uważać należy, by nie przekroczyć zalecanej dawki.

Jedno opakowanie zawiera 120 kapsułek, należy stosować 2 kapsułki 2 razy dziennie popijając wodą. Dwie pierwsze kapsułki przyjmuje się w godzinach porannych na ok. pół godziny przed pierwszym posiłkiem, zaś kolejne przed ćwiczeniami.

Jeśli tygodniowy spadek wagi przekracza 7kg należy przerwać kurację lub zmniejszyć dawkę o połowę. Po tygodniu znów można zacząć stosować według zaleceń.

Jak działa Ultra Slim?

– przyspiesza metabolizm

– ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej

– wzmocnia ogólną tężyznę fizyczną

– zmniejsza apetyt

– poprawia nastrój

– przygotowuje ciało do treningu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *