Jak dbać o włosy? Witaminy na włosy Jelly Bear Hair

Każda z nas marzy o zdrowych i lśniących włosach. Każda z nas, by chciała, aby jej fryzura dobrze się układała, a włosy wymagały jak najmniej troski. Coraz więcej kobiet wie, jak dbać o włosy, bo coraz więcej z nich sięga po innowacyjną metodę pielęgnacji, jaką są witaminy na włosy w postaci pysznych żelek Jelly Bear Hair o smaku pomarańczowym. 

witaminy na włosy

Witaminy na włosy w formie żelek

Witaminy na włosy Jelly Bear Hair to innowacyjne rozwiązanie dla osób ceniących komfort i skuteczność. Wystarczy spożywać 2 pyszne żelki dziennie, by zapewnić włosom kompleksową ochronę. Jelly Bear Hair w swoim składzie zawierają 13 witamin w tym aż 500% biotyny. 

Poza biotyną znajduje się w nich także witamina E, tiamina, witamina B6, niacyna, kwas pantetonowy, kwas foliowy, witamina B12, cynk, witamina A, miedź, mangan i selen. 

Wszystkie te składniki stymulują wzrost włosów, zmniejszają i zapobiegają wypadaniu włosów, wzmacniają i odżywiają je, a także skórę głowy. Dodają włosom sprężystości oraz sprawiają, że są lśniące i zdrowe.

Jelly Bear Hair

Witaminy na włosy Jelly Bear Hair zyskują coraz większą popularność w naszym kraju, choć trend na misie na włosy przywędrował do nas z USA. Polki bardzo szybko podchwyciły nową modę i pokochały tę formę pielęgnacji włosów. Dziś żelki są bardzo chętnie polecane przez polskich celebrytów i influencerów. Wszystko to za sprawą niezwykłej skuteczności produktu i jego oryginalności.

Jedno opakowanie Jelly Bear Hair zawiera 60 żelek, dzięki czemu zapewnia miesięczną kurację, przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami 2 żelek dziennie. Produkt można nabyć w sklepie Healthy Pharm lub bezpośrednio u producenta Jelly Bear Hair.

 

Dodaj komentarz